Kapat

Ağrı Temsilciliğimiz Sokaktaki Dostlarımızı Unutmadı

Beşir Derneği olarak sokak hayvanlarına yardım çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Son olarak Ağrı’da gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ile kış günü karınları aç kalmış sokak hayvanlarına et, süt ve mama yardımında bulunduk.

Derneğimizin sokak hayvanlarına yönelik olarak çalışmaları sürüyor. Çetin kış şartlarından dolayı karınlarını doyuramayan dostlarımıza Ağrı temsilciliğimiz et, süt ve mama desteği sağladık. Gönüllülerimiz vasıtasıyla sokak hayvanlarına yardım için yürüttüğümüz çalışmalar ile sevindirdiğimiz dostlarımızın neşe ve heyecanı görülmeye değerdi. Gönüllülerimizin sokak sokak dolaşarak yaptığı yardımlar bölge halkı tarafından da büyük bir beğeni topladı.

Dünyayı paylaştığımız dostlarımızın sevinci ve mutluluğu için elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda yine Ağrı’da gerçekleştirdiğimiz yardımlar ile sokak hayvanlarının yüzlerini güldürmeyi sağlamıştık. Beşir Derneği olarak sokak hayvanları için bulunduğumuz yardımlar bundan sonra da devam edecek.

Online Bağış ile Siz de Destek Olabilirsiniz

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla sokak sokak dolaşarak sürdürdüğü faaliyetler kış boyunca sürmeye devam edecek. Beşir Derneği’nin bu tür çalışmalarına yönelik bütün faaliyetlerine Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış üzerinden yapacağınız Genel bağışlar ile sizler de destek olabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi