Kapat

Giyim Yardımları

Giyim Yardımları,Ramazan Yardımları,Yetim Sahipliği

Giyim Yardımları Faaliyetleri

Yüz Binlerce İnsanın İkinci Bir Kıyafeti Yok ...

Dünya üzerinde bulunan 70 milyondan fazla sığınmacı, birçok temel ihtiyacını karşılayamıyor. Bu temel ihtiyaçların en ön sıralarında ise giyim, kıyafet ihtiyaçları gelmektedir. Sığınmacıların çoğunluğunun yarın giyebilecekleri bir tane yedek kıyafetleri yok. Sahip oldukları tek kıyafetleri üstlerine giydikleri giysileri...

Neden Giyim Yardımı Yapıyoruz?

Soğuk kış günlerinde sırtında eski bir kazak olan mendil satan çocukları hepimiz görmüşüzdür. Yırtık ayakkabısının içine su dolmuş bir babayı ve elleri soğuktan çatlamış bir anayı. Bir Pazar köşesinde soğuktan titreyen ellerinde tuttuğu boş çantayı görmüşüzdür. Ve bu anlarda halimize binlerce kere şükrederiz öyle değil mi?

Asıl şükür “PAYLAŞMAKTIR" der büyüklerimiz. Bizi biz yapan giydiğimizden giydirmek, yediğimizden yedirmek değil midir?

Hepimiz çocukken ailemizin aldığı bayramlığa çok sevinmişizdir. Hiç ihtiyacımız olmadığı bir anda, bir sevdiğimizden aldığımız bir hediye bizi ne kadar da mutlu etmiştir değil mi?

Hediyeleşmek güzeldir, hem vereni hem alanı mutlu eder.

Bir bayram sabahı kimsesizin mutluluğuna şahit ol ve üşüyen minik ayaklarda bir bot, sırtında bir mont ol. Hiç tanımadığın ve belki de tanıyamayacağın bir yetimin yüzünde tebessüm ol, yoksul bir babanın bükülmüş sırtında yeni bir elbise ol, Paylaş ve Mutlu ol.

Giyim Yardımları Faaliyet Bilgileri
 

Beşir Derneği yaptığı yardım organizasyonlarda ihtiyaç sahiplerinin, yetimlerin, kimsesizlerin, düşkünlerin giyim ihtiyaçlarını sizlerin bağışlarıyla karşılamaktadır.

  • Yeni olmak kaydı ile Kazak, Pantolon, Mont, Bot, Ayakkabı, Gömlek v.b. birinci derece ihtiyaç giyim malzemeleri.
  • Çocuklar için bayramlık elbise paketleri (Yeni)
  • Yeni doğan bebek için giyim ve ihtiyaç yardımları, (yeni)

Giyim yardımı yaparak “Gıda Bankacılığı" kapsamında bağışlarınızın tamamını verginizden düşebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bilgi almak için lütfen tıklayınız

Destek Olmak İster misiniz?

Bağış yaparak gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürebilir, çocukların sevincine, yetimlerin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

 
Gıda Bankacılığı
 
İyiliği Hediye Et
 


Fotoğraf Galerisi

Bağış Yap