Yozgat’ta Sokak Hayvanlarına Yardım

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla yurt genelinde sokak hayvanlarına yardım çalışmaları sürüyor. Son olarak derneğimizin Yozgat Temsilciliği gerçekleştirdiği faaliyetlerde sokak hayvanlarına yiyecek yardımında bulunuldu.

 

Beşir Derneği ekipleri ve gönüllüleri aracılığıyla kış şartlarının yoğun şekilde yaşandığı şehirlerimizden birisi olan Yozgat ilimizde gerçekleştirilen faaliyette sokak hayvanlarına yem ve yiyecek yardımında bulundular. Dernek görevlilerimizin içi yiyecek dolu araçlarla sokak hayvanlarının bulundukları bölgelere gelip burada gerçekleştirdikleri faaliyetimizle karınları aç olan sokak hayvanlarının karınları doyuruldu.

 

Sokak Hayvanlarına Destek Faaliyeti

 

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri vesilesiyle yurt içerisinde gerçekleştirdiği sokak hayvanlarına yardım çalışması son olarak Yozgat’ta gerçekleşti. Derneğimiz gönüllüleri Yozgat şehrimizde sokak hayvanlarınn bulundukları bölgelere gelerek kendi elleri ile hayvanlara yem ve yiyecek desteği sağladılar. Yoğun kış şartları dolayısıyla aç ve açıkta kalan hayvanları gönüllülerimiz vasıtasıyla doyuran derneğimizin sokak hayvanlarına yardım çalışmaları bundan sonra da devam edecek.

 

Sokak Hayvanlarına Yardımlarımız Sürecek

 

Beşir Derneği’nin sokak hayvanlarına yönelik olarak sağladığı yardımlar bundan sonra da devam edecek. Derneğimizin Yozgat’ta gerçekleştirdiği sokak hayvanlarına destek çalışması dışarısında bu hafta Ağrı, Bingöl, Kastamonu ve Giresun şehirlerimizde de sokak hayvanları için yiyecek yardımı yapıldı. Derneğimizin buralardaki faaliyetleri ile kış şartlarından olumsuz etkilenen sokak hayvanlarına sahip çıkıldı. Derneğimizin sokak hayvanlarına yardım çalışmaları yurdun farklı bölgelerinde devam edecek.Bağış Yap

Yozgat’ta Sokak Hayvanlarına Yardım

Genel Bağış

EKLE