Sokak Hayvanlarına Mama Desteği

Beşir Derneği ekiplerinin Türkiye’nin dört bir köşesinde sürdürdüğü sokak hayvanlarına yardım çalışmaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Giresun’daki sokak hayvanlarına mama desteği faaliyeti gerçekleştirdi.

 

Beşir Derneğimizin soğuk kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için yurt içinde yürüttüğü faaliyetler aralıksız devam ediyor. Beşir Derneği gönüllüleri son olarak Giresun’da bulunan sokak hayvanları için mama desteği çalışması yürüttü. Gerçekleştirilen bu faaliyet ile bu şehrimizde bulunan sokak hayvanlarının gösterdiği neşe ve heyecan görülmeye değerdi.

 

Giresun’da Sokak Hayvanlarına Yardım

 

Beşir Derneği Giresun Temsilciliği ekiplerinin Giresun şehrinde bulunan sokak hayvanları için yürüttüğü hayvanlara mama desteği çalışmaları, şehir ahalisi tarafından büyük bir beğeni aldı. Derneğimiz gönüllüleri şehirde bulunan sokak hayvanları için yürüttükleri bu faaliyetlerinde sokak hayvanlarının bulundukları bölgeye içi mama ve yiyecek dolu araçlarla ulaşarak buradaki sokak hayvanlarını elleriyle beslediler. Yapılan yardımlar ile sevinen dostlarımızın gösterdiği ilgi ve neşe gönüllülerimizi sevindirdi.

 

Beşir Derneği Mama Desteği Çalışmaları

 

Gönül coğrafyasının farklı bölgelerinde insanlık için çalışmalarını yürüten Beşir Derneği, bu çalışmaları ile beraber sokaktaki dostlarımıza yönelik de bir takım faaliyetler gerçekleştirmeye devam ediyor. Derneğimiz yurdun değişik bölgelerinde sokak hayvanlarına yardım yapmayı sürdürmektedir. Beşir Derneği ekip ve gönüllüleri tarafından gerçekleştirilen bu faaliyetler ile soğuk kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokaktaki dostlarımızın karınlarını doyurmaktayız.

 

Mama Desteklerimiz Sürecek

 

Beşir Derneği olarak sokak hayvanlarına yönelik sürdürdüğümüz çalışmalar önümüzdeki günlerde de devam edecek.  Derneğimizin sokak hayvanlarına yardım çalışmalarının bir parçası olarak gerçekleştirdiği mama desteği çalışmalarını Beşir Derneği internet sitesi ve sosyal medya ağlarından takip edebilirsiniz.Bağış Yap

Sokak Hayvanlarına Mama Desteği

Genel Bağış

EKLE