Kastamonu’da Gıda Yardımları

Beşir Derneği’nin kış yardım kampanyasının parçası olarak yurt içinde sürdürdüğü gıda yardımları devam ediyor. Son olarak Kastamonu’da ihtiyaç sahibi ailelere gıda kumanyası ve patates dağıtımı yapıldı.

 

Derneğimizin soğuk kış günlerinin kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde yoğunlukla sürdürdüğü gıda yardımları faaliyetleri yurdun değişik kesimlerinde devam ediyor. Temsilciliklerimiz aracılığı ile yürüttüğümüz faaliyetlerimize bu hafta sonu da devam edildi.

 

Sokağa çıkma yasağı uygulamasının olduğu hafta sonu boyunca Beşir Derneği Kastamonu Temsilciliği valilikten aldığı özel izin ile gıda yardımları kampanyamızı gerçekleştirdi. Gıda yardımları kampanyasının bir parçası olarak bu temsilciliğimiz ihtiyaç sahibi aileleri gıda kumanyaları ile buluşturdu.

 

Beşir Derneği Kastamonu Temsilciliğimiz yaptığı çalışmasında gıda kumanyası dışında ayrıca toplam 160 kg’a denk gelen 40 çuval patates dağıtımı da sağladı. Dağıtımı sağlanan tüm bu ürünler ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerinin gülmesine vesile oldu.

 

Kastamonu temsilciliğimiz yaptığı gıda yardımlarına ek olarak sokağa çıkma yasağı uygulaması dolayısıyla görevlerini icra etmeye devam eden emniyet görevlilerine de çay, kahve ve kek ikramında da bulundu. Beşir Derneği olarak çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek.Bağış Yap

Kastamonu’da Gıda Yardımları

Genel Bağış

EKLE
100.00 TRY
Kastamonu’da Gıda Yardımları

Gıda Kumanyası

EKLE