Emniyet Görevlilerimize Çay ve Çorba İkramı

Koronavirüsün yayılmasının önlenmesine ilişkin alınan önlemler gereğince uygulanan sokağa çıkma yasağına bu hafta sonu da devam edildi. Devam eden uygulamalarda güvenlik güçlerimiz görevleri başında kalmaya devam etti.

 

Pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasaklarının olduğu hafta sonunda Beşir Derneği gönüllülerimiz ise yurdun değişik kesimlerinde görevlerini icra etmeye devam eden güvenlik güçlerine çorba, çay, kahve ve tatlı ikramlarında bulundu. Derneğimiz yaptığı bu örnek çalışması ile soğuk havada çalışmalarını yürüten güvenlik güçlerinin bir nebze içlerinin ısınmasına yardımcı oldu.

 

Beşir Derneği gönüllülerimiz Kahramanmaraş ve Kastamonu illerinde yürüttükleri çalışmalarda çorba, sıcak servis ve tatlı ikramlarında bulundu. Kahramanmaraş’ta sokağa çıkma yasakları sırasında görevi başındaki polislere gönüllülerimiz sıcak çorba ikramında bulundular. Sokağa çıkma yasağı uygulamasının devam ettiği bir diğer şehrimiz Kastamonu’da ise bu sefer gönüllülerimiz emniyet mensubu arkadaşlara çay, kahve ve tatlı ikramlarında bulundular.

 

Sokağa çıkma yasakları uygulaması boyunca görevlerine devam etmeye çalışan güvenlik görevlilerimizin bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz.Bağış Yap

Emniyet Görevlilerimize Çay ve Çorba İkramı

Genel Bağış

EKLE