Bakan Soylu’dan Beşir Arama Kurtarma Ekibine Akreditasyon Belgesi

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Beşir Derneği arama kurtarma ekiplerimize Ankara’da gerçekleşen bir törende akreditasyon belgelerini teslim etti. Beşir Derneği Arama Kurtarma ekiplerimiz adına akreditasyon belgesini Genel Başkanımız Sayın Fatih Sarıyar teslim aldı.

 

Beşir Derneği Arama Kurtarma ekiplerimiz, Ankara’da gerçekleşen bir törenle akreditasyon belgelerini teslim aldılar. Arama kurtarma ekiplerimiz bundan sonra ülkemizde yaşanan herhangi bir acil durum ve afetlerde AFAD koordinasyonunda arama kurtarma çalışmalarında yer alabilecek.

 

Akreditasyon Töreni Ankara’da Yapıldı

 

Beşir Derneği Arama Kurtarma Ekiplerimizin akreditasyon belgelerini aldığı tören Ankara’da gerçekleşti. Ankara’da yapılan Akreditasyon Sertifikası Teslim Töreni, İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ev sahipliğinde gerçekleşti. Sahneye çağrılan ekiplerimize meçleri takılarak kendilerine akreditasyon sertifikaları takdim edildi.

 

Süleyman Soylu Takdim Etti

 

Beşir Derneği Arama Kurtarma ekiplerimizin akredite edildiği Akreditasyon Sertifikası Teslim Töreni’ne İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu da katıldı. Beşir Derneği Arama Kurtarma personellerimizi tek tek tebrik eden Süleyman Soylu, ekiplerimize meçlerini kendisi taktı. Daha sonrasında ekibimiz adına Genel Başkanımız Fatih Sarıyar’a akreditasyon belgesini takdim eden İçişleri Bakanımız, Beşir Derneği ve Arama Kurtarma ekiplerimize başarılar diledi.

 

Akreditasyon Belgesi’ni Genel Başkanımız Teslim Aldı

 

Beşir Derneği Arama Kurtarma ekiplerimizin akredite edildiği AFAD Akreditasyon Sertifikası Teslim Töreni’nde Beşir Arama Kurtarma adına akreditasyon belgesini Genel Başkanımız Fatih Sarıyar teslim aldı. İçişleri Bakanımız tarafından takdim edilen akreditasyon belgesi ile derneğimiz arama kurtarma ekiplerimiz Türkiye Afet Müdahale Planı kapsamında AFAD koordinasyonunda olası afet ve acil durumlarda arama kurtarma çalışmalarına katılabilecekler.

 

Ekiplerimiz Sınavları Başarı ile Sonuçlandırdılar

 

Beşir Derneğimizin bünyesinde kurulan Beşir Arama Kurtarma Ekibi personellerimiz, AFAD tarafından verilen pratik ve teorik eğitimler sonrasında yapılan sınavları başarı ile neticelendirdiler. Uzun süren eğitimler sonrasında yapılan sınavlarda başarı gösteren personellerimiz AFAD Akreditasyon Belgesi almaya hak kazandılar.Bağış Yap

Bakan Soylu’dan Beşir Arama Kurtarma Ekibine Akreditasyon Belgesi

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE