Kapat

Zehra Teyzenin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

Beşir Derneği Pendik Temsilciliği, lenfödem hastası Zehra Teyzeyi ziyaret etti ve hediyeler götürdü. Kendisine tam donanımlı hasta yatağı hediye edilen Zehra Teyzenin mutluluğu görülmeye değerdi. Pendik temsilcisi Mahmut Şahin ve heyeti de bu mutluluğa ortak oldu.

Yaptığı hizmetlerle hasta ve ihtiyaç sahibi olanların yüzünü güldürmeye devam eden Beşir Derneği son olarak Pendik’te Zehra Teyzenin yardımına koştu. Halk arasında fil hastalığı olarak bilinen lenfödem hastası olan Zehra Teyzeye Beşir Derneği Pendik Temsilciliği tarafından tam donanımlı hasta yatağı hediye edildi. Hastalığından dolayı rahat hareket edemediği ve rahat yatamadığı tespit edilen Zehra Teyze bundan sonra biraz olsun rahat edebilecek.

Beşir Derneği Pendik Temsilcisi Mahmut Şahin yaptığı açıklamada yaptıkları hizmetlerle insanları sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Şahin, hastalığından haberdar olduğumuz teyzemiz için en hızlı şekilde sosyal incelerimizi gerçekleştirdik. Genel merkezimizin koordinatörlüğünde alınan kararla hastamıza tam donanımlı hasta yatağı hediye ettik. Bu yardımların sahiplerine ulaştırılmasında bizi vesile kılan tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Siz de Beşir Derneği’nin yardım faaliyetlerine destek olmak için http://www.besirdernegi.org/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Bagıs yazıp 4042’ye göndereceğiz her mesajla 30 TL bağış yapabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi