Kapat

Yedi Eylül Ortaöğretim Okulundan Teşekkür Plaketi

Yedi Eylül Ortaöğretim Okulundan Teşekkür Plaketi

Beşir Derneği okul çağındaki öğrencilere yaptığı yardımlarla takdir topladı.

İhtiyaç sahibi birçok öğrencinin umutlarına ışık olan Beşir Derneği, yaptığı faaliyetler ile gönüller yapmaya devam ediyor.

Yedi Eylül Ortaöğretim okul müdürü, Beşir Derneği Turgutlu Temsilciliğinin bölgedeki öğrencilere yaptığı yardımlar için plaket takdim etti.

Yedi Eylül Ortaöğretim Okul Müdürü İbrahim Çamyarması, “Turgutlu’nun kenar mahallesinde olan bu okulumuza bu güne kadar destek olan tüm hayırseverlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Okulumuzun ihtiyaçları için hangi kuruma ve ya şahsa gittiysem beni boş çevirmediler. Bugün okul aile birliğimizin düzenlemiş hayırseverlerimizle buluşma programında sizleri okulumuzda görmekten büyük mutluluk duyduk hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Yedi Eylül Ortaöğretim Okul Müdürü Sayın İbrahim Çamyarması,  Beşir Derneğinin ihtiyaç sahibi öğrencilere yaptığı yardımlar için teşekkür mahiyetinde, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Milli Eğitim Müdürü Mehmet ölmez Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve okul öğretmenlerinin huzurunda Turgutlu Beşir Derneği Temsilciliğine teşekkür plaketi takdim ettiler. 


Fotoğraf Galerisi