Kapat

Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerine Her Gün Öğle Yemeği İkramı

Beşir Derneği, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Karapürçek Mahallesi’nde bulunan Hüseyin Gazi İzcilik ve Spor Kulübü’nde başlayan beş haftalık Yaz Kur’an Kursu’nda eğitim alan öğrencilere kurs boyunca her gün öğle yemeği ikram edecek.


Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek sağlıktan gıdaya, yakacaktan barınmaya, kültürden eğitime varana kadar pek çok alanda ayni ve nakdi yardımlar gerçekleştiren Beşir Derneği, Ramazan-ı Şerif akabinde yaşanan yoğun gündemin ardından yurdun dört bir yanında başlayan Yaz Kur’an Kurslarına destek veriyor.

 

Yıl içerisinde okul araç-gereçleri, üniforma, kitap, defter, tablet gibi eğitim yardımları gerçekleştiren Beşir Derneği, yaz tatilini de yine eğitimle ve kendini geliştirmeyle geçirmek isteyen öğrencilerin devam ettiği Yaz Kur’an Kurslarına verdiği destekle eğitim yardımlarını sürdürüyor.

 

Beşir Derneği, bu kapsamda Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Karapürçek Mahallesi’nde bulunan Hüseyin Gazi İzcilik ve Spor Kulübü’nde başlayan beş haftalık Yaz Kur’an Kursu’nda eğitim alan öğrencilere kurs boyunca her gün öğle yemeği ikram edecek.


Fotoğraf Galerisi