Kapat

Yaptığınız Bağışları Kolayca Takip Edin

Beşir Derneği, kendi geliştirdiği bağış takip sistemiyle hayırsever bağışçılara kolaylıklar sunuyor.


Türkiye’de ve dünyada pek çok insani yardım projesini hayata geçiren Beşir Derneği, kendi geliştirdiği “Bağış Takip Sistemi”yle, hayırsever vatandaşlara yaptıkları bağışları takip etme imkânı sağlıyor.

 

Tüm alt yapısı ve yazılımı Beşir Derneği tarafından geliştirilen ve hayata geçirilen bu online takip sisteminde, bağışçılar kendilerine özel sayfadan tüm bağışlarını görebiliyor ve yaptıkları bağışları en ince detayına kadar inceleyebiliyorlar. Dernek geliştirdiği bu sistemle bağışçılarına şeffaf ve takip edilebilir bir bağış süreci sunuyor.

 

Özellikle kurban bayramı döneminde yapılan vekâleten kurban kesim organizasyonu sonrası, kurban bağışı yapan bağışçıların kurbanlarının bağış türünü, kesim durumunu, nerede, ne zaman kesildiğini görüntülü olarak takip edebildikleri sistem, teknolojinin imkânlarını günümüz insanının hizmetine sunuyor.

 

Ayrıca Beşir Derneği’ne online veya havale yöntemleriyle yapılan tüm bağışların şeffaf bir şekilde takip edilmesine imkan sunan bu sistem, hayırsever bağışçılara pek çok kolaylık sağlıyor.