Kapat

Yalova'da Gıda ve Temizlik Yardımı Yapıldı.

Beşir Derneği, Yalova Merkezde ihtiyaç sahiplerine gıda ve temizlik malzemesi yardımları yaptı.

Beşir Derneği, "Gönüller Yapmaya Geldik" şiarıyla Türkiye ve dünyada düzenlediği insani yardım organizasyonlarıyla mahzun ve mahcup gönüller yapmaya devam ediyor. İhtiyaç sahiplerine yönelik, gıda, temizlik, yakacak ve tıbbi malzemeler gibi yardımlar götüren Beşir Derneği, gönüllüleri aracılığyla bu yardım paketlerini ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarına kadar ulaştırıyor.


Bu kapsamda Yalova Merkez'de ihtiyaç sahibi ailelere, kendi siparişleri doğrultusunda hazırlanan gıda ve temizlik malzemelerinden oluşan yardım paketleri dağıtıldı. Yapılan yardımlar sayesinde bir nebze olsun hayata tutunabildiklerini ifade eden ihtiyaç sahipleri, yapılan yardımdan dolayı Beşir Derneği'ne ve hayırsever bağışçılarımıza teşekkürlerini ifade ettiler.


Yalova'da düzenli periyotlar ile hayata geçirilen bu faaliyetler karşısında memnuniyetini dile getiren Beşir Derneği Yalova Temsilcisi Özgür Karagöz, "Geliştirdiğimiz nitelikli yardım modeli ile ihtiyaç sahiplerine onların ihtiyaçları doğrultusunda yardım ediyoruz. Bu sayede kaynak israfının ve klasikleşen, içinde her zaman aynı kalem ürünlerinin bulunduğu gıda kolisi mantığından kurtulmuş oluyoruz" şeklinde konuştu.


Beşir Derneği, bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekle "Gönüller Yapmaya" devam edecek.