Kapat

Üşüyen Ellere Beşir Olduk

Yoğun kar yağışı ve dondurucu soğuğun iliklere kadar hissedildiği şu günlerde, üşüyen ellere Beşir Derneği Düzce Temsilciliği sıcak elini uzatarak, ihtiyaç sahibi ailelerin gönüllerini ısıtmaya vesile

Yoğun kar yağışı ve dondurucu soğuğun  iliklere kadar hissedildiği şu günlerde, üşüyen ellere Beşir Derneği Düzce Temsilciliği sıcak elini uzatarak, ihtiyaç sahibi ailelerin gönüllerini ısıtmaya vesile oldu.

Beşir Derneği Düzce Temsilciliği, İhtiyaç sahibi oldukları daha önce yapılan sosyal inceleme sonucu belirlenen ailelere yakacak ve gıda yardımında bulundu.

Yapılan yardım faaliyetiyle alakalı açıklama yapan Beşir Derneği Düzce Temsilcilisi Mustafa BİLİM; İhtiyaç sahibi ailelerimize yine yardımsever hemşehrilerimizin destekleri ile ulaştık, daha çok ailenin yardım çağrısına ve taleplerine cevap verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da inşallah devam edeceğiz dedi.

Bilindiği Üzere Beşir Derneği olarak Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede yardım faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz, bu insaniyet namına yapılan iyilik hareketinde bizlerle birlikte hareket eden herkese teşekkür ediyoruz diyen BİLİM açıklamalarına şu şekilde devam etti.

Bu sebeple soğuk ve sıcağın sahibi Rabbimizin rızasının sizlerle olmasını dileyerek açıklamasını tamamladı.


Fotoğraf Galerisi