Kapat

Türkiye’den Dünyaya Uzanan Kardeşlik Eli

“Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsünde uluslararası insani yardım organizasyonları gerçekleştiren derneğimiz, kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca mazlumun yanında olmaya devam ediyor.


Bağışçılarımızın desteğiyle gıda, giyim, eğitim, sağlık, vekâleten kurban kesimi, sıcak yemek dağıtımı ve su kuyusu gibi pek çok alanda kamu yararına yardım faaliyetleri yürütüyoruz. Yürüttüğümüz faaliyetlerde dağıtım değil yardım yapmak prensibiyle hareket ediyor, temsilciliklerimiz ve binlerce gönüllümüzle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmayı sürdürüyoruz. Bağışçılarımızın destekleriyle gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde, bağışların toplanmasından ihtiyaç sahibine ulaştırılmasına kadarki süreçte etik kurallara uygun ve şeffaf bir yönetim tarzı izliyoruz.

 

Kurban Bayramı hazırlıkları


Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan açlık ve kuraklık sorunlarının çözülmesi ve savaş mağdurlarına yardım edilmesi gibi önemli birçok konu başlığıyla ilgili yürüttüğümüz yardım faaliyetlerimizde Kurban Bayramı döneminde gerçekleştirilecek çalışmalar ise ayrı bir önem taşıyor. Sürdürdüğümüz insani yardım faaliyetleri arasında Kurban Bayramı döneminde yapılacak çalışmalar için özel bir hassasiyet gösteriyor, bayrama sayılı günler kala çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

 

Tüm bağışçılardan alınan vekâlet ve bağışlar sonrasında kesim işlemi yapılırken yaşanan tüm süreç kaydediliyor ve bağışçı ile paylaşılıyor. Yapılacak kesim ve dağıtım işlemleri derneğimizin Bağış Takip sayfasından takip edilebiliyor.

 

Yapılacak her bir bağışın ihtiyaç sahipleri için çok önemli olduğunu biliyoruz. Beşir Derneği olarak bu bayram da vacip, şükür, akika, adak ve benzeri niyetler ile kurban bağışı yapacak vatandaşların hayırlarına vesile olmayı amaçlıyor, Kurban bayramında gerçekleştirilecek vekâleten kurban kesimi organizasyonları ile en ücra köşelerdeki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. 


HIZLI KURBAN BAĞIŞI İÇİN TIKLAYINIZ