Kapat

Turgutlu'da Öğrencilere Karne Hediyesi

Beşir Derneği Turgutlu Temsilciliği Cuma günü okulların son ders zilinden sonra öğrencilere kitap hediye ederek gönüllere ulaştılar.

    Beşir Derneği Turgutlu  Temsilciliği Cuma günü okulların son ders zilinden sonra öğrencilere kitap hediye ederek gönüllere ulaştılar.Turgutlu Avşar Ortaokulu öğrencilerine 120 adet kitap dağıtımını gerçekleştiren Beşir Derneği Turgutlu Temsilciliği, öğrencilere kitap dağıtımında Milli Eğitim İlçe Müdürü Mehmet Ölmez, Eğitim-Bir Sen Turgutlu sekreteri Mehmet Taşçı Beşir Derneği Turgutlu Temsilcisi Talip Çelik ve öğrenciler katıldı. Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, ” Beşir Derneği bu desteğine çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin yaz tatillerinde kitap okumaları, kitap okuma alışkanlarının devam etmeleri sağlamalarından dolayı memnun oldum. Bu davranışlarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

   Beşir Derneği Turgutlu Temsilcisi Talip Çelik, “Beşir Derneği olarak herkese her türlü desteklerimiz devam ediyor. Bugünde okulların son günü olması münasebetiyle, öğrencilerin yaz tatillerinde de okumaya devam etmeleri için burada bulunan öğrencilere 120 kitap hediye ettik. İnşallah bu kitapları yaz tatillerinde okurlar ve okuma alışkanlıklarına devam ederler” dedi.


Fotoğraf Galerisi