Kapat

Turgutlu Temsilciliğinden Anlamlı Yardım

Beşir Derneği Turgutlu Temsilciliği,evi yanan yaşlı kadının evini baştan aşağı onardı.

  Manisa’nın Turgutlu ilçesinde akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen engelli vatandaşın yaktığı evi, Beşir Derneği onardı. Beşir Derneği Turgutlu temsilciliği ve gönüllüleri evi baştan aşağı yeniledi.
Turgutlu’da geçtiğimiz aylarda evi yanan yaşlı kadının imdadına Turgutlu Beşir Derneği koştu. Kullanılamaz halde olan eve yardım elini uzatan Beşir Derneği evi yanan ihtiyaç sahibinin evini  tamamen onardı ve kendisine teslim etti.
   Konu ile ilgili bir açıklama yapan Beşir Derneği Turgutlu Temsilcisi Talip Çelik, “Geçtiğimiz aylarda evi yanan Firdevs teyzemiz bize ulaşarak yardım talebinde bulundu. Turgutlu Beşir Derneği olarak bizden yardım talebinde bulunan bu yaşlı teyzemizin evini baştan aşağı yeniledik. Önce evin elektrik tesisatını, ardından evin sıvalarını, boyasını,  kapı ve pencerelerini, yer döşemelerini yeniledikten sonra evin ihtiyaçları olan perdeleri, halıları, kanepe ve yataklarını da yeniledik. Beşir Derneği olarak biz her zaman zor durumda olan vatandaşlarımıza desteğimiz devam edecektir” dedi.
   Evi yenilenen Firdevs Hanım yaptığı açıklamada;” Allah Beşir Derneğinden razı olsun, yardımımıza koştular. Zor durumdan beni kurtardılar” şeklinde konuştu.


Fotoğraf Galerisi