Kapat

Turgutlu Temsilciliği Yüzler Güldürmeye Devam Ediyor

Kısa sürede yaptığı sosyal yardımlarla herkesim tarafından takdir edilen Beşir Derneği,Turgutlu'daki ihtiyaç sahibi öğrencileri giydirmeye devam ediyor.

   Beşir Derneği Turgutlu Temsilcisi herkesin ihtiyaçlarına koşmaya, gönüllerini kazanmaya devam ediyor.Kurulduğu günden bu yana  bir çok okula giyecek, mülteci ailelere gıda ve yakacak, Suriye’deki Türkmenlere ve ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek,ekmek ,battaniye ve kuru gıda yardımlarında bulunan Beşir Derneği, Turgutlu’daki ihtiyaç sahiplerine de yardımlarda bulunarak gönüller yapmaya devam ediyor.
   Beşir Derneği Turgutlu Temsilciliği, yine geçtiğimiz günlerde Turgutlu’daki Dağmarmara Niyazi Üzmez okulu öğrencilerine 600 parça kıyafet yardımında bulunmuştu.Turgutlu Temsilciliği bu kez de Turgutlu Dalbahçe Okulu Öğrencilerine 425 parça giyim malzemesi dağıtarak öğrencilerin mutluluğuna vesile oldular.
   Konu ile ilgili bir açıklama yapan Beşir Derneği Turgutlu  Temsilcisi Talip Çelik, “Beşir Derneği gönüllerde yer eden, ihtiyaç sahiplerini mutlu eden bir dernektir. Bizler paylaştıkça, insanlar mutlu oluyor, insanların mutluluğu bizleri de mutlu ediyor. Beşir Derneği Türkiye’de ve dünyada yüzler güldürmeye devam ediyor ve devam edecektir. Bu gün okullarımıza yaptığımız bu yardımlar ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarını gidermiş olduk” dedi.


Fotoğraf Galerisi