Kapat

Tokat'ta İhtiyaç Sahibi Aileye Bulaşık Makinesi Yardımı Yapıldı.

Beşir Derneği, faaliyete geçirdiği, ihtiyaç sahibi ailelerin sesi olan Kıyıdaki Hayatlar radyo programına kapsamında Tokat'ın Almus ilçesinde yaşan bir aileye bulaşık makinesi ve deterjan yardımında bulundu.

Kurulduğu tarihten bu yana Türkiye ve dünyada pek çok insani yardım organizasyonlarının altına imzasını atan Beşir Derneği, sahip olduğu güçlü gönüllü ağıyla Türkiye'yi baştan başa geziyor, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürüyor.


Bu kapsamda faaliyete geçirdiği "Kıyıdaki Hayatlar" radyo programı aracılığıyla ihtiyaç sahipleri ve hayırseverler arasında bir köprü kuran Beşir Derneği, program ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerin nasıl şartlarda yaşadığını, ne gibi ihtiyaçları olduğunu hayırsever vatandaşlarımıza duyuruyor.


 Tüm Türkiye'den ihitiyaç sahibi aileleri bu programa konuk eden derneğimiz, son olarak Tokat'ta yaşayan, anne ve babasını kaybetmiş, 5 kardeşi ile birlikte yaşam mücadelesi veren Şeyma hanımı misafir etti. Yaşadığı tüm sıkıntıları radyo programımız aracılığıyla duyuran Şeyma hanıma hayırseverler destek verdi. Soğuyan kış günlerinde bulaşıklarını elinde yıkamak zorunda kalan Şeyma hanıma bulaşık makinesi ve bir yıllık kullanım için yetecek kadar deterjan yardımı yapıldı.


Yapılan yardımlar karşısında çok mutlu olan Şeyma hanım ve kardeşleri, hayırsever bağışçılarımıza ve böyle bir programa vesile olan Beşir Derneği'ne teşekkülerini iletti.


Yurtiçi ve yurtdışında sosyal adalete ve kardeşliğe oldukça katkı sağlayan Beşir Derneği, gönüllü ve bağışçılarından aldığı destekle mahcup gönüllerin yüzlerini güldürmeye devam edecek...