Kapat

Sivas'da Yardım Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

eşir Derneği Sivas Temsilciliği yıl boyunca paylaşım noktası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin hayırlarına vesile olurken bu çalışmalarına hız vererek Ramazan ayı boyunca ailelere sıcak yemek ve kumanya dağıtımı yaparak hayırlara vesile oldular.

    Beşir Derneği kurulduğu günden bu yana insanlığın hizmetinde mazlumun ve mağdurun yanında olarak faaliyetlerine devam ediyor. Beşir Derneği Türkiye’de 242 temsilciliği ve yurt dışında ise 55 ülkede çalışmalarını sürdürerek  Ramazan ayında  faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Yapılan hizmetlerle gönüller yapılarken, hayırlara vesile olan Beşir Derneği, uluslararası  alanda da bir çok çalışmaya imza atarak paylaşmanın ve yardımlaşmanın mutluluğunu yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor.Aynı zamanda Ramazan ayının sonuna doğru yaklaşılırken faaliyetlerimiz gücümüzün yettiği,elimizin ulaştığı tüm yerlerde hız kesmeden devam ediyor.Ramazan ayını bereketinin iftar sofralarına yansıdığı şu mübarek günlerde yapılan fitre ve zekat çalışmalarıyla gönüllere ulaşılırken,dağıtılan kumanya ve sıcak yemekler ihtiyaç sahibi ailelerin  sofraları son olarak Sivas'da şenlendirildi.

    Beşir Derneği Sivas Temsilciliği yıl boyunca paylaşım noktası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin hayırlarına vesile olurken bu çalışmalarına hız vererek Ramazan ayı boyunca ailelere sıcak yemek ve kumanya dağıtımı yaparak hayırlara vesile oldular.


Fotoğraf Galerisi