Kapat

Şehit Salih Alışkan Su Kuyusu Hizmete Açıldı.

Beşir Derneği, başlattığı "15 Temmuz Şehitleri Anısına 250 Su Kuyusu" ile aziz şehitlerimizin hatıralarını mazlum coğrafyalarda yaşatmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kenya'nın Towfiq köyünde 2000 kişinin faydalanacağı Şehit Salih Alışkan su kuyusu hizmete Açıldı.

"Gönüller Yapmaya Geldik" şiarı ile Türkiye ve mazlum coğrafyalarda insani yardım çalışmaları yürüten Beşir Derneği, bağışçılarından aldığı destekler ile kurak coğrafyalarda su kuyusu açmaya devam ediyor.


Başlattığı "15 Temmuz Şehitleri Adına 250 Su Kuyusu" projesi ile aziz şehitlerimizin hatırasını gönül coğrafyalarımızda yaşatan derneğimiz, bu kapsamda Kenya'nın Towfiq köyünde "Şehit Salih Alışkan" su kuyusunu faaliyete geçirdi.  Açılan su kuyusu vesilesi ile Beşir Derneği'ne ve hayırseverlere teşekkürlerini ileten Kenyalı kardeşlerimiz, 2000 kişinin faydalanacağı bu su kuyusunun köyleri için oldukça önemli olduklarını ifade ettiler.


Beşir Derneği bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekler ile çatlayan dudaklara pınar, kanayan yaralara merhem olmaya devam edecek.