Kapat

Sakarya’daki İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı Yapıldı

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği, ihtiyaç sahibi ailelere aylık gıda yardımlarını düzenli olarak ulaştırıyor.


“Türkiye’de ve Dünyada Gönüller Yapmaya Geldik” sloganıyla yola çıkan ve yüzde 70’i Türkiye’de olmak üzere en ücra noktalara kadar yardım ulaştırma gayretiyle faaliyetler yürüten Beşir Derneği, Sakarya’da ikamet eden ihtiyaç sahibi 35 aileye aylık gıda yardımı gerçekleştirdi.

 

Geliştirdiği nitelikli yardım modeliyle ihtiyaç sahiplerinden aldığı siparişler doğrultusunda Türkiye genelindeki 12 adet lojistik depodan yardım kolileri oluşturan ve böylece dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı sağlayan Beşir Derneği, Sakarya’da da ihtiyaç sahiplerinden aldığı siparişlerle hazırlanan gıda paketlerini sahiplerine ulaştırdı.

 

Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi Latif Demir yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Hayırsever bağışçılarımızdan aldığımız emanetleri ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine büyük bir hassasiyetle ulaştırıyoruz. Sakarya’da uyguladığımız bu yardım biçimini dernek olarak tüm Türkiye’de gerçekleştiriyoruz. Daha çok ihtiyaç sahibine nitelikli yardımlarımızı ulaştırabilmek için bağışçılarımızın desteğine ihtiyacımız var.” dedi.


Fotoğraf Galerisi