Kapat

Sakarya’da İhtiyaç Sahibi Ailenin Beşik İhtiyacı Karşılandı

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği aylık nitelikli yardım faaliyetleri kapsamında ziyaret ettiği ihtiyaç sahibi ailenin yeni doğan bebeği için beşik yardımında bulundu.


Beşir Derneği Türkiye genelinde faaliyet gösteren 250 temsilciliğiyle,  zor şartlar altında yaşayan ailelere yardım etmeyi sürdürüyor. İhtiyaç sahiplerinin gereksinimlerine göre yardımlarda bulunan Beşir Derneği, gönüllüleri aracılığıyla da bu yardımları ailelerin evlerine kadar ulaştırıyor.

 

Ülke genelinde bulunan yüzlerce temsilciliği ve binlerce gönüllüsüyle insani yardım faaliyetlerine her ay düzenli olarak devam eden Beşir Derneği, nitelikli yardım faaliyetleri kapsamında Sakarya’da ziyaret ettiği ihtiyaç sahibi ailenin yeni doğan bebeği için beşik yardımında bulundu.

 

Yeni doğan bebeklerinin beşik ihtiyacının karşılanmasından dolayı mutluluklarını dile getiren aile, yıl boyunca aldıkları düzenli yardımlar için de Beşir Derneği temsilci ve gönüllülerine teşekkürlerini iletti.

 

Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği, beşik yardımının yanı sıra Eylül ayı nitelikli yardım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Fotoğraf Galerisi