Kapat

Sakarya Temsilciliği Yetimlerin İçin Seferber Oldu

Aynı zamanda Ramazan ayının 15.günü Dünya yetimler günü hasebiyle gönül erlerimiz yetimlere yönelik çalışmalarının bir yenisini Sakarya'da gerçekleştirdi.

   Beşir Derneği kurulduğu günden bu yana insanlığın hizmetinde mazlumun ve mağdurun yanında olarak faaliyetlerine devam ediyor. Beşir Derneği Türkiye’de 242 temsilciliği ve yurt dışında ise 55 ülkede çalışmalarını sürdürerek dernek, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.Yapılan hizmetlerle gönüller yaparken, hayırlara da vesile olan Beşir Derneği, uluslararası  alanda da bir çok çalışmaya imza attı.Aynı zamanda Ramazan ayının 15.günü Dünya yetimler günü hasebiyle  gönül erlerimiz yetimlere yönelik çalışmalarının bir yenisini Sakarya'da gerçekleştirdi.

     Beşir Derneği Sakarya Temsilciliği  Dünya Yetimler Günü nedeniyle anlamlı bir etkinliğe imza atarak yetimler için hem yardım toplayarak, hem de yardımda bulunan vatandaşın sesiyle dünya yetimleri için duygu ve düşüncelerini dile getirilmesine aracı olundu. Bağışta bulunan vatandaşlar canlı yayında yetimler için duygularını dile getirdi. Beşir Derneği Sakarya Temsilcisi Latif Demir, “Gönüller yapmaya geldik, sloganıyla çıktığımız bu yolda yetimlerimiz ve öksüzlerimiz için seferber olduk. Açtığımız stantlarda aldığımız bağışlar, kısa SMS 4042’ye atılan 5 lira karşılığındaki mesajlar ile yetimlerimizin yüzünü güldürmek istedik. Bağışlarımız  yetimlerimize ulaştı ve şimdi bayramlık elbiselerle tam 500 çocuğumuzu giydirerek sevinç yaşatmak istiyoruz” dedi.


Fotoğraf Galerisi