Kapat

Rize'de Yaşayan İhtiyaç Sahibi Ailelere Soba Yardımı Yapıldı

Beşir Derneği Rize Temsilciliği, yapılan sosyal inceleme sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilmiş ailelere kış yardımları kapsamında soba yardımında bulundu.

Türkiye'de bulunan 250 temsilciliği ile ülkemizin en ücra köşelerine dahi uzanan Beşir Derneği, yapmış olduğu sosyal incelemer sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelere kendi gereksinimleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan gıda, temizlik ve yakacak paketlerini yine gönüllüleri aracılığıyla ihtiyaç sahiplerinin kapılarının önüne kadar ulaştırıyor.


Kış yardımları kapsamında Lüleburgaz'dan, Kırıkkale'ye, Gölcük'ten Sultanbeyli'ye, birçok farklı noktada kışlık giyim paylaşım mağazaları açan derneğimiz ihtiyaca binaen soba, kömür gibi yakacak yardımları da yapmaktadır. Son olarak Rize merkezde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere soba yardımında bulunan Beşir Derneği Rize Temsilciliği, hayırsever bağışçılardan aldığı destekler ile hız kesmeden yardımlarına devam ediyor.


Beşir Derneği, destekleriniz ile Türkiye'de olduğu gibi gönül coğrafyamızın mazlum ve mahzun bölgelerine de insani yardım götürmeye devam edecek.