Kapat

Pendik Kaymakamlığı’ndan Beşir Derneği ‘ne Ziyaret

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal Beşir Derneği’nin Pendik’te Bulunan Genel Merkezini Ziyaret Etti.

Ulusal ve uluslararası alanda gıda, giyim, sağlık, barınma gibi yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokol ziyaretlerinde bulunuyor.Bu amaçla yakın bir tarihte Pendik Kaymakamlığı’na yapılan ziyaret sonrası  Pendik İlçesi Kaymakamı İlhan Ünsal ‘dan iade-i ziyaret geldi.

 Beşir Derneği genel merkezinde Genel Başkan Fatih Sarıyar ve yönetim kurulu tarafından karşılanan İlhan Ünsal , dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Uluslararası çapta hizmet veren, bu denli ciddi faaliyetleri olan bir derneğin merkezinin Pendik ilçesinde olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Beşir Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip edeceklerini  ve kaymakamlık olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. 

Türkiye ve dünyada "Gönüller Yapmaya Geldik" düsturu ile insani yardım organizasyonlarına hız kesmeden devam eden Beşir Derneği ,  kamu ve özel sektör   kurum ve kuruluşları  , bağışçı  gönüllülerinden aldığı destekler ile kanayan yaralara merhem  olmaya devam edecek.