Kapat

Paranın Geçmediği Tek Adres

Paranın Geçmediği Tek Adres

Nevşehir Beşir Derneği 30 Mayıs 2015 tarihinde kurulmuş olup gece gündüz demeden Yapılan yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor.

 Nevşehir Kapalı Pazar içinde kurulan “para yerine duanın geçtiği tek marketi” siz hayırseverlerin hayırlarını ihtiyaç sahibi ailelere rencide etmeden “Sağ Elin verdiğini sol elin bilmediği “İslam’ın emrettiği şekilde hayır yapılmalarına vesile olmaktadır

İhtiyaç sahibi 30 aileye Şubat ayı dağıtımını yapıldı. Beşir Derneğine başvuru sürekli artıyor. Gelen başvurular titizlikle incelenerek ihtiyaç sahibi olduğuna karar verildikten sonra her ay düzenli olarak “Paranın Geçmediği Marketten” gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapıyorlar. Amacımız daha fazla ihtiyaç sahibi aileye ulaşmaktır.

 Hayırseverlerin (Zekat, bağış, fitre, sadaka, adak, kurban ) hayırlarını Beşir Derneğine yaparak daha fazla ailenin evinde aşın kaynamasına vesile olmasını istiyoruz.

Hayırseverlerin “Paranın Geçmedi Markete” yapacağı 30 TL’lik  bir yardım ile bir ailenin evinde bir tabak yemeğin pişmesine vesile olacaktır


Fotoğraf Galerisi