Kapat

Osmaniye’den Suriye’ye Yardımlar Devam Ediyor

Beşir Derneği Osmaniye Temsilciliği "Sana İhtiyacım Var" kampanyası kapsamında topladığı 1 tır malzemesini Suriye'ye gönderdi. Organizasyona Semerkand Vakfı 2.Merkez Başkanı M.Şenol Berbe’in yanı sıra diğer davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Derneğin Osmaniye temsilcisi Zülgarneyn Avşar, yaptığı açıklamada, topladıkları gıda ve giyim malzemelerini Suriyelilere göndermenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Kampanya'ya destek verenlere teşekkür eden Avşar, şunları kaydetti;"İç savaşın devam ettiği Suriye'de insanlar yardıma muhtaç. Suriye'ye gönderdiğimiz bir kamyon yardım malzemesi,  gıda, giyecek ve çocuk bezinden oluşuyor. Müslüman kardeşlerimiz orada zor şartlarda hayatta kalmaya çalışıyor. Suriye halkının barınma, beslenme ve sağlık alanında yardım ihtiyaçları her geçen gün artıyor. Temel ihtiyaç maddelerinden yoksun Suriye halkı, bölgeye gelen yardımlarla hayatlarını devam ettiriyor. Halkımızın yanı sıra Semerkand Vakfı ve TÜMSİAD Osmaniye şubelerinin üyelerine, desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum."


Fotoğraf Galerisi