Kapat

Osmaniye Paylaşım Noktası Hayırlara Vesile Olmaya Devam Ediyor

Beşir Derneği’nin Osmaniye’de bulunan Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine Ekim ayı yardımları yapıldı.

Beşir Derneği,  geleneklerimizin bize miras olarak bıraktığı sadaka taşı ve yardım usullerini günümüze uyarlayarak açtığı Paylaşım Noktaları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Yardıma muhtaç kimseler  gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş Paylaşım Noktalarından gereksinimlerini karşılayabiliyorlar. İhtiyaç sahibi aileler, yapılan sosyal inceleme sonucu kendilerine tanımlanan puanlar miktarınca paylaşım noktalarından dilediğini alıp herhangi bir ücret ödemeden gidebiliyor.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği Osmaniye Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaç sahiplerine Ekim ayı yardımları yapıldı. Sadece ambalajı açılmamış ürünleri bağış olarak kabul eden Beşir Derneği’nin, Osmaniye’deki Paylaşım Noktası’nda da söz konusu ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

 

Osmaniye’deki Paylaşım Noktası’ndan gıdadan giyime, kozmetik ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar bütün ihtiyaçlarını karşılayan aileler bu hayra vesile olan dernek gönüllülerine ve hayırsever vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler.