Kapat

Ordu’da Muhabbet Gecesi

Ahmet Yesevi Derneği’nin düzenlemiş olduğu “Gençlik ve Aile” konulu Muhabbet Gecesi Ordulular tarafından büyük bir çoşkuyla izlendi. Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde gerçekleşen organizasyona halk yoğun ilgi gösterdi. Geceye Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Milletvekili, Cemal Enginyurt, Enver Yılmaz’ın yanı sıra Beşir Derneği Ordu Temsilcisi Cengiz Felek ve heyeti de katıldı.

Yaklaşık 4000 kişinin katıldığı gecenin sunuculuğunu Mikail Şimşek yaparken ilk olarak Ordu Aşk-ı Hüda İlahi Grubu sahne aldı. Ardından izleyenler Veysel Çelikdemir ve Emrah Yardımcı'nın seslendirdiği şiirler ile  Kum sanatı gösterisini seyrettiler. 18 Mart Çanakkale Şehitlerinin de unutulmadığı gecede Bayram Büyükoruç’ un ilahileriyle salonu çoşturdu. Son olarak sahne alan Dursun Ali Erzincanlı şiirleriyle salonu mest etti.

Organizasyonda açılan Beşir Derneği standında katılımcılara derneğin faaliyetleri ve kampanyaları hakkında bilgiler verildi. Özellikle Suriye yardım kampanyaları hakkında bilgiler verilirken, “Sana İhtiyacım Var” kampanyasına hayırsever vatandaşlar katkıda bulundular. 


Fotoğraf Galerisi