Ramazan Paylaşmaktır…

 

Çocuklar gülerse, dünya güler… Bir yetimin gülen yüzü, bir ihtiyaç sahibinin tebessümü, bayramları bayram eder bizlere…

 

Bu Ramazan; bayramlık bağışlarınızı Beşir Destek Kart ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilir, bir yetimin veya bir ihtiyaç sahibinin bayramlığını tedarik ederek onların da bayram coşkusunu doyasıya yaşamasına vesile olabilirsiniz.

 

İhtiyaç sahiplerine yönelik dilediğiniz miktardaki bağışlarınızı; internet sitemiz, temsilcilik ofislerimiz veya banka hesaplarımız aracılığıyla yapabilirsiniz. 

 

Bayramlık Bağışlarınız Çocukların Yüzlerinde Tebessüme Vesile Oluyor

 

Bayramlar Müslümanların bir araya geldikleri, cem oldukları mübarek vakitlerdir. Bu zamanlarda insanları bilhassa çocukları sevindirmek geleneğimizde ciddi bir yer tutar.

 

Bayramlık, insanların her bayramı sünnet olarak temiz kıyafetlerle karşılamak için aldıkları giysilerdir. Kıyafetlerin temiz olması bayramın şiarındandır. Farklı sebeplerden dolayı milyonlarca çocuk her sene bayramları aynı kıyafetlerle karşılıyor. Onların kendilerine bayramlık alacak kimseleri yok.

 

Beşir Derneği olarak yetim ve öksüz binlerce çocuğa destekleriniz ile her sene bayramlık hediye ediyor, onların yüzlerinde açan tebessüme vesile oluyoruz.