Kapat

Beşir Derneği

OMU Öğrencilerinin Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencilerinin oluşturduğu Ufuk Ötesi Topluluğu Kutlu Doğum Haftasında Beşir Derneği Samsun Temsilciliği ile birlikte kandil simidi ve güllü lokum dağıttı

Tüm yurtta büyük coşkuyla kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinden biriside Samsun’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kampüsünde gerçekleştirildi. Üniversite camii avlusunda cuma namazı çıkışı kandil simidi ve lokum ikram edildi. Gülsuyu ile tamamlanan etkinlik, öğretim üyeleri, öğrenciler ve personelin ilgi ve takdirini topladı.

 Ufuk Ötesi Topluluğu Danışmanı İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yakup Keskin ve Topluluk Başkanı İktisat Fakültesi 2.Sınıf Öğrencisi İhsan Sülüs daha sonra Rektör Prof. Dr. Hüseyin Akan ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Peker’i de ziyaret ettiler. Rektörlük ve ilahiyat kakültesi personeline de kandil simidi ve lokum ikramında bulundular.

İkramlar Beşir Derneği Samsun Temsilciliği tarafından temin edildi. Hatırlanacağı üzere Ufuk Ötesi Topluluğu iki hafta önce de yine Beşir Derneği’nin “Bir Damla Bin Umut” kan bağış kampanyasına destek vermişti.


Fotoğraf Galerisi