Kapat

Of’dan Mazlum Suriye Halkına Destek

Suriye’de devam eden zulme karşı Beşir Derneği, olayların başladığı ilk günden itibaren barınma, gıda, sağlık, eğitim ve daha pek çok alanı kapsayan insani yardım faaliyetlerine devam ediyor. Beşir Derneği Of Temsilciliği, Suriyeliler için 50.000 battaniye kampanyası kapsamında battaniye kışlık giyecek, çocuk bezi ve çocuk maması yardımı topladı. Yardımlar en kısa sürede Suriyelilere ulaştırılacak.

Ülkelerinde devam eden savaştan dolayı Türkiye’ye sığınan Suriyeliler, yaşadıkları bu zor dönemi halkımızın desteği ile aşmaya çalışıyor.

Beşir Derneği, olayların başladığı ilk günden itibaren barınma, gıda, sağlık, eğitim ve daha pek çok alanı kapsayan insani yardım faaliyetleri devam ediyor.

Yaşanan bu insanlık dramından etkilenen ve yaşamlarını sürdürmeye çalışan Suriyeliler için derneğimizin başlattığı kampanya bu soğuk kış aylarında daha da bir önem taşımaktadır. Masum çocukların soğuk ve açlıktan ölmelerini engellemek ve mağdur ailelerin hayat mücadelelerini desteklemek için  acil olarak battaniye, kışlık giyecek, çocuk bezi, gıda ve temizlik malzemelerine ihtiyaç vardır.

Sizler de Suriye kampanyasına katılmak için www.besirdernegi.org sitesini ziyaret edebilir veya 0216 375 4042 no’lu telefondan Beşir Derneği’ne ulaşabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi