Kapat

Muş'ta Kışlık Giyim Mağazası Açıldı.

Beşir Derneği soğuyan havalara yönelik faaliyete geçirdiği kışlık giyim mağazaları açmaya devam ediyor. Muş'ta bulunan İl temsilciliği tarafından kışlık giyim paylaşım mağazası açan derneğimiz, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Edirne'den Kars'a Türkiye'nin dört bir yanında bulunan temsilcilikleri aracılığıyla, insani yardım faaliyetleri düzenleyen Beşir Derneği, kış aylarına girmemiz hasebiyle ülkemizin birçok bölgesinde, ihtiyaç sahiplerine yönelik kışlık giyim paylaşım mağazaları açmaya devam ediyor. İhityaç sahiplerinin gelip hiçbir ücret ödemeden gereksinimleri olan mont, bot, atkı, bere, ayakkabı gibi giyim malzemelerini alabildiği bu mağazalar, ihtiyaç sahiplerinin soğuktan korunmasına vesile oluyor.


Bu kapsamda Muş ilinde kışlık giyim mağazası açan Beşir Derneği, ambalajları hiç açılmamış ürünler ile donattığı bu mağazayı, Muş'ta bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin hizmetine sundu. Yapılan yardımlar vesilesi ile soğuk havalardan bir nebze olsun korunabileceklerini ifade eden ihtiyaç sahipleri, bu mağazayı açan Beşir Derneği'ne ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.


Tüm Türkiye ve dünyada mazlumların hamisi olmayı kendine vazife bilen Beşir Derneği, bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekle bu görevini yerine getirmeye devam edecek..