Kapat

Beşir Derneği

Mola Vermeden, Bir An Durmadan Hayrınıza Vesile Beşir Derneği

Kandillerde simit dağıtan Sakarya Beşir Derneği Temsilciliği

"Hayrınıza Vesile ‘’Nerede mahzun ve mahcup bir gönül varsa, orada onlarla olmanın gayretindeyiz sloganıyla yola çıkmış olan "Kamu Yararına Çalışan Dernek" statüsü kazanan Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sakarya İl Heyeti tam anlamıyla sloganlarını yerine getirme gayretinde

Dünya'da 55 ülkede ve Yurtiçinde 242 temsilcilikle insanlığa  hizmet veren Beşir Derneği, her alanda yardımlarını sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor. Sakarya Beşir Derneği Heyeti çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Türkiye'nin dört bir yanında yardımlaşmayı yaşamaya ve yaşatmaya devam eden Beşir Derneği Sakarya Heyeti dur durak bilmiyor.

Kandillerde simit dağıtan Sakarya Beşir Derneği Temsilciliği, Yetim ve Öksüzlere, hasta ve yaşlılara kucak açmaya, yardım elini uzatmaya devam etti. Sakarya Beşir Derneği Temsilciliği, Arifiye Kimsesiz Çocuklar, Kadın Sığınma Evleri, Kuran Kurslarına yardımda bulunurken, sizlerin yardımlarını muhtaç kesimlere ulaştırmanın huzuru ile gönül erleri çalışmalarını sürdürüyor. Hasta ziyaretleri de gerçekleştiren Sakarya Temsilciliği, çeşitli etkinlik ve programlarıyla da yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik gibi değerlerin kazanımlarına teşviklerde bulunuyor.

Sakarya Beşir Derneği Temsilcisi Latif Demir "Sloganımızdaki gibi bizler hayrınıza vesileyiz. Gönül ordumuzla, gönüller yapmaya geldik. Beşir Derneği, Sakarya'da olduğu gibi tüm il ve ilçelerimizde, dünyanın bir çok bölgesinde yardımlarını aralıksız sürdürüyor. Sizlerin bağışlarıyla, ihtiyaç sahipleri arasında kardeşlik köprüsü oluşturuyoruz. Devletimizin tanıdığı resmi kamu yararına Çalışan Dernek Statüsünü kazanmış ve en güvenilir şekilde sisteme sahip olduğu için her hayırsever gönül rahatlığıyla Beşir Derneği aracılığıyla yardımlarını ulaştırmanın da huzurunu yaşamaktadır. Sizlerde Gönüllüler ordumuza katılabilir, destek sağlayabilirsiniz. www.besirdernegi.org web adreslerimizden bağışlarınızı kurumsal bir alt yapı, güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Bizler hayrınıza vesile olmaya, gönüller yapmaya talibiz" şeklinde mesaj verdi.

Sakarya Beşir Derneği Temsilcisi Latif Demir sözlerini "Unutmayalım ki "Beşir" demek 'müjdeci, müjde getiren' ve 'güler yüzlü' demek. Biz de dernek ismimize uygun olarak kentteki yetimlere, kimsesizlere, yoksullara güler yüzle yardım etmek, onlara yardımseverlerden müjdeli haberler, yardımlar getirmek için gönüllü ordumuz ile böyle bir iyiliğe köprü olmak için çeşitli kampanyalar düzenleyip, yardımlarınızı en hızlı en doğru şekilde yerine ulaştırmak adına çalışmaktayız" birlik çağrısıyla tamamladı.


Fotoğraf Galerisi