Kapat

Körfez Belediye Başkanını Ziyaret Ettik

Beşir Derneği Körfez Temsilciliği'nin organize ettiği protokol ziyaretleri kapsamında Kocaeli Körfez İlçesi Belediye Başkanı İsmail BARAN'ı ziyeret ettik.

Beşir Derneği Körfez Temsilciliği'nin organize ettiği protokol ziyaretleri kapsamında Kocaeli Körfez İlçesi Belediye Başkanı İsmail BARAN'ı ziyeret ettik.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Beşir Derneği Genel Başkanı Cevdet Şanlı, Beşir Derneği Genel Sekreteri Fatih Sarıyar, Beşir Derneği Körfez Temsilcisi Başkanı Burhan Dursun, Körfez Belediye Başkan Danışmanı Yılmaz Pekmezcan ve Körfez Belediye Meclis Üyesi Emin Yıldız katıldı. Gerçekleşen ziyarette Başkan Baran Beşir Derneği yöneticilerini kapıda karşılayarak hoş geldiniz dedi. Başkan Baran ziyarete gelen temsilcilerle sıcak ve samimi sohbetler gerçekleşti.


Hepimizin Ortak Paydası Olan Körfez’i Daha İleriye Taşıyacağız
Beşir Derneği ile ilgili çeşitli bilgiler alan Belediye Başkanı İsmail Baran, “Beşir Derneğimizin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyorum. Dünyanın çeşitli yerlerinde mazlumların sesi oluyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu. Beşir Derneği Körfez Şube Başkanı Burhan Dursun ile de Körfez hakkında çeşitli sohbetler gerçekleştiren Başkan Baran, Körfez’e yakışır çalışmalar yapan Beşir Derneği Körfez Şubesini ayrı bir şekilde tebrik etmek istiyorum. Geçtiğimiz aylarda kendilerine bir ziyaret gerçekleştirdim ve çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aldım. Kendilerine o günde ifade ettiğim gibi birlik ve beraberlik içerisinde bütün STK’larımızla çalışarak, hepimizin ortak paydası olan Körfez’i daha ileriye taşıyacağız”  dedi.

Şanlı: Türkiye Dâhil 55 Ülkede Faaliyetlerimizi Sürdürüyoruz
Beşir Derneği Genel Başkanı Cevdet Şanlı Dernek olarak Başkan Baran’a çeşitli bilgiler aktardı, Şanlı “Dernek olarak Türkiye dâhil 55 ülkede faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi. Şanlı ayrıca Ağırlıklı olarak yardımların ulaştırıldığı Gazze, Suriye, Irak ve diğer Müslüman ülkelerdeki son durum hakkında Başkan Baran’a bilgiler aktardı. 
Başkan Baran Beşir Derneğinin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti yineleyerek teşekkür etti.


Fotoğraf Galerisi