KIYIDAKİ HAYATLAR

Beşir Derneği olarak ‘Kardeş Aile’ projesi kapsamında türlü zorluk ve sıkıntılarla hayata tutunmaya çalışan ailelerin ve kıyıda kalmış hayatların sesi olmak için ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyor, dertlerine ortak oluyoruz.

Derneğimizin katkılarıyla Semerkand Radyo’da her Çarşamba saat 16.00’da canlı yayınlanan “Kıyıdaki Hayatlar” programıyla hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü kuruyoruz.

Sizler de ihtiyaç sahibi ailelerin kimler olduğunu, nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl yardım yapılabileceğini buradan takip edebilir, kıyıda kalmış hayatların gönlüne misafir olabilir, Beşir Derneği vesilesiyle ihtiyaç sahiplerinin elinden tutabilirsiniz.

MAKBULE HANIM VE AİLESİ

Eşi 12 yıl önce vefat eden Makbule Hanım, 9 çocuğuna belli bir süre hem analık hem de babalık yapmak zorunda kalmıştır. Kendisinde kalp ve tansiyon gibi sağlık problemleri olan Makbule Hanım'ın aynı zamanda bir evladınında böbreği alınmış olup ağır işte çalışamamaktadır. Şu anda 2 evladı ve torunları ile derme çatma bir evde hayata tutunmaya çalışan Makbule teyze sizlerden destek bekliyor.
Bağış Türü
İhtiyaç
1.980,00 TL
11.600,00 TL
 

Diğer İhtiyaç Sahibi Aileler

Diğer Bölümler