KIYIDAKİ HAYATLAR

Beşir Derneği olarak ‘Kardeş Aile’ projesi kapsamında türlü zorluk ve sıkıntılarla hayata tutunmaya çalışan ailelerin ve kıyıda kalmış hayatların sesi olmak için ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyor, dertlerine ortak oluyoruz.

Derneğimizin katkılarıyla Semerkand Radyo’da her Çarşamba saat 16.00’da canlı yayınlanan “Kıyıdaki Hayatlar” programıyla hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü kuruyoruz.

Sizler de ihtiyaç sahibi ailelerin kimler olduğunu, nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl yardım yapılabileceğini buradan takip edebilir, kıyıda kalmış hayatların gönlüne misafir olabilir, Beşir Derneği vesilesiyle ihtiyaç sahiplerinin elinden tutabilirsiniz.

ASUMAN HANIM VE AİLESİ

Eşinden şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılan ve 3 çocuğu ile birlikte hayata tutunmaya çalışan Asuman Hanım, bebeği olması nedeniyle herhangi bir yerde çalışamamakta dolayısı ile hiçbir maddi geliri olmamaktadır. Beşir Derneği ve Kocaeli Belediyesinden yakacak ve ayni yardım alan Asuman Hanımın çocuklarının okul ve diğer masrafları için sizlerden gelecek maddi desteğe ihtiyacı var.. Kişilerin Etik Kurallar Gereği Gerçek İsimleri Kullanılmamıştır.
Bağış Türü
İhtiyaç
100,00 TL
10.000,00 TL
 

Diğer İhtiyaç Sahibi Aileler