KIYIDAKİ HAYATLAR

Beşir Derneği olarak ‘Kardeş Aile’ projesi kapsamında türlü zorluk ve sıkıntılarla hayata tutunmaya çalışan ailelerin ve kıyıda kalmış hayatların sesi olmak için ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ediyor, dertlerine ortak oluyoruz.

Derneğimizin katkılarıyla Semerkand Radyo’da her Çarşamba saat 16.00’da canlı yayınlanan “Kıyıdaki Hayatlar” programıyla hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü kuruyoruz.

Sizler de ihtiyaç sahibi ailelerin kimler olduğunu, nelere ihtiyaç duyduğunu, nasıl yardım yapılabileceğini buradan takip edebilir, kıyıda kalmış hayatların gönlüne misafir olabilir, Beşir Derneği vesilesiyle ihtiyaç sahiplerinin elinden tutabilirsiniz.

BAHRİYE HANIM VE AİLESİ

Eşi ile erken yaşta evlenip uzun yıllar şiddet gören Bahriye Hanım, eşinden boşandıktan sonra 3 küçük çocuğu ile hayata tutunmaya çalışmaktadır. Yıllardır yaşadığı acı ve gözyaşı içerisinde depresyonlar yaşayan Bahriye Hanım artık evlatlarını huzurlu bir ortamda yetiştirmeyi arzulamaktadır. Beşir Derneği'nden ayni destek alan Bahriye Hanım sizlerden de maddi yardım beklemekte...
Henüz yüklenmiş dosya veya fotoğraf bulunmuyor
Bağış Türü
İhtiyaç
1.955,00 TL
10.000,00 TL
 

Diğer İhtiyaç Sahibi Aileler