Kapat

Kapaklı'da Eğitim Gören Yetim ve Öksüz Çocuklara Kışlık Kıyafet Yardımları Yapıldı.

Beşir Derneği, Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde okuyan yetim ve öksüz çocuklara bot, mont ve kazaktan oluşan kışlık kıyafet yardımları gerçekleştirdi.

Türkiye ve dünyada yetim sahipliği konularında birçok faaliyete imza atan Beşir Derneği, yetimliğin farkındalığını arttırmak amaçlı son yaptığı "Bırakma Beni" filmi ile bu amaç doğrultusunda ne kadar kararlı olduğunu bir kez daha göstermiştir.


Beşir Derneği bu kapsamda Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde okuyan yetim ve öksüz öğrencilere bot, mont ve kazaktan oluşan kışlık giyim yardımı yaptı. Düzenlenen yardım organizasyonuna katılan Kapaklı İlçe Milli Eğitimi Müdürü İrfan Danışmaz; "Beşir Derneği'nin yurt içi ve yurt dışında yaptığı insani yardım faaliyetlerini yakından takip ediyoruz. Kapaklı ilçemizdeki okuyan yetimlere böyle bir yardım çalışmasını düzenlediği için Beşir Derneği Temsilcisi Cemil Pıtırlı'ya teşekkür ederim" şeklinde konuştu.


Beşir Derneği, hayırsever bağışçılarından ve gönüllülerinden aldığı destekler ile kanayan yaralara merhem olmaya devam edecek.