Kapat

Kağızman Temsilciliği Gönüller Yapmaya Devam Ediyor

Dünyada 55 ülkede ve Türkiye de 242 noktada faaliyet gösteren Beşir Derneği bu yıl “herkes seni bekliyor” sloganıyla faaliyetlerine hız kesmeden bir yenisini Kağızman'da gerçekleştirdi.

     Mahzun ve mahcup kalplerle her fırsatta bir araya gelen onların ihtiyaçlarını karşılayan Beşir Derneği kurdukları iftar sofralarıyla,dağıttıkları kumanyalarla,giydirdikleri yetimlerle gönüller yapmaya devam ediyor.Dünyada 55 ülkede ve Türkiye de 242 noktada faaliyet gösteren Beşir Derneği  bu yıl “herkes seni bekliyor” sloganıyla  faaliyetlerine hız kesmeden bir yenisini Kağızman'da gerçekleştirdi. Hazırlanan kumanya paketleri  ve iftariyelikler belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak bu ramazan da da yüzlerin gülmesine vesile oluyor.

     Beşir Derneği Kağızman Temsilcisi Yakup YILDIZ yaptığı açıklamada; Beşir derneği olarak  Türkiye dahil 55 ülke de, nerede mahzun ve mahcup gönül varsa orada onlarla olma gayreti içinde olduklarını sadece ramazanda değil yıl içerisinde de belirlenen ihtiyaç sahiplerine düzenli bir şekilde yardımlar götürüldüğünü dile getirdi. Ayrıca YILDIZ maddi ve manevi desteklerinden dolayı Kağızman Halkına ve Semerkand Vakfı gönüllülerine teşekkür etti.


Fotoğraf Galerisi