Kapat

İzmir Paylaşım Noktası Aylık Yardımlarını Gerçekleştirdi

İzmir Konak’taki ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak yardımda bulunan Beşir Derneği Konak Temsilciliği, bu ayki yardımlarını da gerçekleştirdi.


İzmir Konak’taki ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak yardımda bulunan Beşir Derneği Konak Temsilciliği, bu ayki yardımlarını da gerçekleştirdi. İhtiyaç sahiplerinin belirlenen limit karşılığında ücret ödemeden dilediğini alıp gidebildiği Paylaşım Noktası’ndan yapılan yardımlar yine yüzler güldürdü.

 

Beşir Derneği Türkiye’nin 81 ilinde ve yüzlerce ilçesinde tespit ettiği yardıma muhtaç aileler, büyük marketlerde alışveriş yapar gibi sosyal markete giriyor ve istediğini tedarik edip ücret ödemeden çıkıyor.

 

Daha fazla aileye yardım ulaştırmak istediklerini dile getiren dernek yetkilileri, hayırsever vatandaşlardan bağışlar beklediklerini, SMS yoluyla kolayca gönderebilecekleri 5 veya 10 liralık yardımlarla da olsa yüzler güldürebileceklerini ifade etti.

 

Sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir hayır yapmak isteyenler, Beşir Derneği’ne müracaat ederek bunu gerçekleştirebilir.


Fotoğraf Galerisi