Kapat

İstanbul Milletvekilinden Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeni açılan Beşir Derneği Güngören Temsilciliği’nin ilk ziyaretçileri Eski Bakanlardan İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer ve Güngören Belediye Başkanı Ş.Yücel Karaman oldu. Hayırlı olsun dileklerini dile getiren Ömer Dinçer, Beşir Derneği’nin toplumun yararına çalışan örnek bir dernek olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz cumartesi günü açılışı yapılan Beşir Derneği Güngören Temsilciliği’nin önemli ziyaretçileri vardı. Eski Bakanlardan İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer ve Güngören Belediye Başkanı Ş.Yücel Karaman, temsilciliğe hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Açılış törenine katılamayan, sonrasında ziyarette bulunan Ömer Dinçer, Beşir Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. Cevdet Şanlı ve Güngören temsilcisi Kenan Konak’tan derneğin faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgiler aldı.

“Hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun”

Ziyarette açıklama yapan İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer; “Temsilciliğin yeni ofisi hayırlı olsun, sloganınız gibi hayırlara vesile olsun. Açılışa katılamadık ama değerli başkan ve temsilcimizi ziyaret ederek yapılan hizmetleri gönülden desteklediğimizi belirttik” dedi.

Güngören’de faydalı hizmetler

Güngören Belediye Başkanı Ş. Yücel Karaman ise Beşir Derneği’nin ülkemizin her yerinde olduğu gibi Güngören’de de faydalı hizmetler yaptığını, yeni temsilcilik ofisi ile bu faaliyetlerin daha da yaralı olacağına inandığını dile getirdi.


Fotoğraf Galerisi