Kapat

İstanbul Anadolu Yakasında Beşir Yardımları

Beşir Derneği İstanbul Anadolu yakasındaki ihtiyaç sahiplerinin siparişleri üzerine oluşturulan yardım paketlerinin dağıtımı gerçekleşti.


Beşir Derneği’ne başvuran ihtiyaç sahipleri gerekli evraklarını tamamladıktan sonra sosyal incelemeyle tespit ediliyor ve ihtiyacın niteliği, miktarı ve süresi belirlendikten sonra yardımlar başlıyor. Tüm Türkiye’de işleyen bu hizmet ağıyla ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Beşir Derneği, sipariş usulüyle aylık düzenli yardımlar gerçekleştiriyor.

 

Önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler, aylık düzenli yardımlarını almak için Beşir Derneği paylaşım noktasına veya temsilcilik ofislerine gidiyor. Ancak yardımını almaya gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerinin ise imdadına yine Beşir Derneği yetişiyor ve yardım malzemelerini kapılarına kadar götürüyor.

 

Bu kapsamda İstanbul Anadolu Yakası’nda kapı kapı dolaşılarak yardım malzemeleri dağıtımı gerçekleştirildi. Çeşitli gıda yardımlarını muhtaçlara ulaştıran Beşir Derneği, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada gönüller yapmaya ve hayırlara vesile olmaya devam ediyor.


Fotoğraf Galerisi