Kapat

İnegöl'de Soğuk Kışta Sıcak Yemek Dağıtıldı

Beşir Derneği İnegöl Temsilciliği, ilçede bulunan kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelere soğuk kışta sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdi.


‘Gönüller yapmaya geldik’ diyerek Türkiye’de ve dünyada gıdadan sağlığa, eğitimden kültüre, Ramazan’dan Kurban’a, kıyafetten yakacağa varana kadar pek çok alanda insani yardım çalışmaları gerçekleştiren Beşir Derneği, İnegöl’de soğuk kış günlerinde sıcak tebessümlere vesile oldu.

 

Beşir Derneği İnegöl Temsilcilik ekibi ve gönüllülerimiz, yoğun çalışmaların ardından hazırladıkları sıcak yemek paketlerini ilçedeki kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelere ikram etti. Soğuk kış günlerini yaptıkları yardımlarla sıcak baharlara çeviren temsilciliklerimiz, tüm Türkiye’de kış yardımlarını sürdürüyor.

 

Beşir Derneği İnegöl Temsilcisi Uğur Çiçek konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün İnegöl’deki ihtiyaç sahibi ailelere 100 kişilik sıcak yemek yardımı yaptık. Kış yardımları kapsamında daha önce giysi ve erzak yardımı yaptığımız İnegöl’de, yardım götüremediğimiz hiçbir mahzun ve mahcup gönül kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Fotoğraf Galerisi