Tokat’ta Yakacak Desteği

Beşir Derneği yurt içi yakacak destek kampanyaları devam ediyor. Derneğimiz son olarak Tokat’ın Turhal ilçesinde gerçekleştirdiği faaliyetinde ihtiyaç sahiplerine yakacak desteğinde bulundu.

 

Beşir Derneği kış destek kampanyaları yurdun çeşitli bölgelerinde uygulanmaya devam ediliyor. Derneğimizin kış destek kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği faaliyetinde Tokat’ın Turhal ilçesinde bulunan ihtiyaç sahibi aileler için yakacak desteğinde bulundu. Beşir Derneği Turhal Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen faaliyet bölge halkı tarafından da büyük bir beğeni ile karşılandı.

 

İhtiyaç Sahiplerine Yakacak Desteği

 

Derneğimizin ihtiyaç sahipleri için sürdürdüğü gıda, giyim, barınma ve yakacak desteği yurt içerisinde devam ediyor. Beşir Derneği gönüllülerinin kapı kapı dolaşarak sağladığı yakacak desteği çalışması son olarak Tokat’ın Turhal ilçesindeki ihtiyaç sahipleri için uygulandı. Gerçekleştirilen yakacak desteği faaliyeti kapsamında ailelere odun desteği yapıldı. Yapılan destek çalışması ile bölgede bulunan ihtiyaç sahibi kimselerin kışı atlatabilecekleri sayıda yakacak desteği yapılmış olundu.

 

Çocuklara Hediye Pasta

 

Beşir Derneği’nin Turhal Temsilciliği ve gönüllüleri vasıtasıyla Turhal’da gerçekleştirdiği yakacak destek çalışması ile ailelerin kışlık yakacak ihtiyacı giderilmiş oldu. Gönüllülerimiz ayrıca gittikleri hanelerde bulunan ailelerin küçük üyelerini de unutmadılar. Dernek gönüllülerimiz yaptıkları destek çalışmasını küçük çocuklara pasta vererek pekiştirmeyi başardı. Beşir Derneği’nin pasta hediye ettiği çocuklar büyük bir sevinç yaşadılar.

 

Yakacak Desteğimiz Sürecek

 

Gıdadan giyime türlü destek çalışmalarına koşan derneğimizin yaptığı yakacak destek faaliyetleri bundan sonra da devam edecek. Sizler de Beşir Derneği’nin ihtiyaç sahibi aileler için sürdürdüğü çalışmalarına yapacağınız yakacak bağışları ile katkı sunabilirsiniz. Derneğimizin bu faaliyetine destek vermek için ayni olarak yakacak bağışı yapabilirsiniz. Ayrıca Beşir Derneği’nin online bağış bölümünden yapacağınız yakacak bağışı ile de çalışmalarımıza katkı sunabilirsiniz.Bağış Yap

Tokat’ta Yakacak Desteği

Genel Bağış

EKLE