Sokak Hayvanlarına Yardım

Beşir Derneği olarak soğuk havaların halen devam ettiği şu günlerde yiyecek bulmakta çeşitli zorluklarla karşılaşan sokak hayvanları için yaptığımız yardım çalışmalarını sürdürüyoruz. Derneğimizin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığı ile yurdumuzun farklı bölgelerinde yaptığı sokak hayvanlarına yardım çalışmaları son olarak Düzce’de gerçekleştirildi.

 

Yurt içi ve yurt dışında çeşitli organizasyonlarla yardım ve destek çalışmalarını sürdüren derneğimiz dünyamızı paylaştığımız hayvanları da unutmuyor, onlar için de çalışmalarını sürdürüyor. Derneğimizin son olarak Düzce’de gerçekleştirdiği faaliyette sokak hayvanlarına mama desteğinde bulunuldu.

 

Düzce’de Sokak Hayvanlarına Mama Desteği

 

Beşir Derneği olarak yurdumuzun türlü bölgelerinde sokak hayvanlarına yardım çalışmaları yaparak soğuk günlerde onların karınlarının doyurulmasına vesile olmaya devam ediyoruz. Son olarak derneğimizin Düzce Temsilciliği bu şehrimizde gerçekleştirdiği faaliyetlerinde çevrede bulunan sokak hayvanlarına mama desteğinde bulundu. Araçlarla sokak köpeklerinin yoğun bir şekilde bulunduğu yere getirilen yiyeceklerin burada dağıtımı yapıldı. Gerçekleşen sokak hayvanlarına yardım çalışması bölge halkı tarafından da büyük bir takdir toplayarak olası sonraki benzer çalışmalar için de örnek teşkil etme fırsatı doğurdu.

 

Sokak Hayvanlarına Yardımlarımız Sürecek

 

Beşir Derneği olarak sokak hayvanları için yurdumuzun dört bir tarafında yaptığımız çalışmalar bundan sonra da devam edecek. Temsilciliklerimiz ve gönüllülerimizin durdurak bilmez şekilde yoğun emek ve katkıları ile devam ettirilen sokak hayvanlarına yardım çalışmalarımızı Beşir Derneği web sitesi haberler ve sosyal medya hesaplarından takip edebilmeniz mümkündür. Ayrıca bulunduğunuz bölgelerdeki sokak hayvanlarına yapacağınız ufak da olsa her bir yardımınız şefkat ve merhamet dolu kalplerinizi onlarla buluşturmanız ve bu hayvanların karınlarının doyurulması anlamına gelmektedir.Bağış Yap

Sokak Hayvanlarına Yardım

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE