Ramazan’ın İlk Günü Kumanya Dağıtımı

Beşir Derneği olarak Ramazan ayının sevincini ihtiyaç sahibi kimseler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Son olarak Düzce’de gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde ihtiyaç sahibi ailelere kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımında bulunduk.

 

Yurtiçi ve yurtdışında eş zamanlı olarak birçok çalışmasını sürdüren Beşir Derneği, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yurdumuzda yaptığı destek çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte çalışmalarını hızlandıran derneğimiz, Düzce’de ihtiyaç sahibi ailelere kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımında bulundu. Beşir Derneği sayesinde kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri alan aileler huzurlu ve mutlu bir şekilde Ramazan ayını geçirebilecekler.

 

Düzce’de Kumanya ve Temel İhtiyaç Malzemeleri Dağıtımı

Beşir Derneği’nin yurtiçi kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtım çalışmaları sürmeye devam ediyor. Son olarak Düzce Temsilciliğimiz aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtım çalışmaları ile ihtiyaç sahibi kimselere hayırseverlerimizin emanetlerini ulaştırmayı başardık. Daha önce sosyal incelemesi tamamlanmış ihtiyaç sahipleri için gerçekleşen dağıtım çalışmamız ile bu şehrimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin Ramazan ayı boyunca sofraları şenlenecek.

 

Yurtiçi Kumanya ve Temel İhtiyaç Malzemeleri Dağıtımı

Beşir Derneği olarak bütün yıl boyunca sürdürdüğümüz kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımlarına Ramazan ayı boyunca da devam ediyoruz. Derneğimizin yurtiçi temsilcilikler ve gönüllüleri ile gerçekleştirdiği kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtım çalışmaları ile ihtiyaç sahibi ailelerin Ramazan ayı boyunca yüzlerini güldürmeye ve gönüllerini almaya devam edeceğiz. Beşir Derneği’nin bu faaliyetlerimize vereceğiniz destekler ile sizler de katkı sunabilirsiniz.

 

Siz de Kumanya ve Temel İhtiyaç Malzemesi Bağışı Yapın

Beşir Derneği’nin kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtımlarına yapacağınız bağışlarla sizler de destek olabilirsiniz. Beşir Derneği aracılığı ile sizler de kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri bağışı yapmak için Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki kumanya ve temel ihtiyaç malzemeleri bağışına tıklayarak bağışınızı gerçekleştirebilir, ihtiyaç sahibi binlerce kimsenin huzurlu ve mutlu bir Ramazan geçirmelerine olanak sunabilirsiniz.Bağış Yap

Ramazan’ın İlk Günü Kumanya Dağıtımı

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE