Kırşehir ve Tokat’ta Yetim Çocuklara Destek

Beşir Derneği olarak yetim çocuklara destek kampanyamızın bir parçası olarak yurt içinde sürdürdüğümüz çalışmalarımız devam ediyor. Derneğimiz son olarak iki ayrı şehirdeki çalışmalarla yetim çocuklara ayakkabı ve kıyafet desteğinde bulundu.

 

Beşir Derneği, annesiz ya da babasız ya da her ikisinden de mahrum kalmış çocuklar için çalışmalar yapmaya, onlara destek olup kol kanat germeye devam ediyor. Derneğimiz hem Kırşehir’de hem de Tokat’taki faaliyetlerde yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi miniklere destek ulaştırarak onlara yeni ayakkabı ve kıyafet hediye etti. Beşir Derneği’nin bu çalışması ile dünyalar minik yetimlerimizin oldu.

 

Yetim Çocuklara Bağış

 

Beşir Derneği olarak yurt içerisindeki temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz aracılığıyla yetimler için yaptığımız çalışmaları son olarak Tokat ve Kırşehir’de gerçekleştirdik. Bu iki şehrimizde bulunan yetim çocuklar için yaptığımız çalışmalarda onlara diledikleri ayakkabı ve kıyafetleri hediye ettik. Çocukları mutlu ettiğimiz her iki yerdeki çalışmalarımız ile yetim çocukların ayrıca ihtiyaçlarını da gidermiş olduk. Yetim bağışları ile sağladığımız desteklere bundan sonra devam edeceğiz.

 

Yetim Bağışlarını Ulaştırıyoruz

 

Beşir Derneği hayırseverlerinin yetim bağışlarını yurdumuzun değişik bölgelerinde ihtiyaç sahibi yetim ve öksüz çocuklar için ulaştırmaya devam ediyor. Yetim bağış kampanyasının bir parçası olarak gerçekleşen yardımlarla yapılan çalışmalarda yetim çocuklara kol kanat gerilerek onların her türlü ihtiyacı karşılanıyor. Yurtiçindeki temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz yetimlere yardım çalışmalarımız sürmeye devam edecek.

 

Sizler de Yetimlere Bağış Yapın

 

Dünyanın dört bir köşesindeki ihtiyaç sahibi mazlumların sesi olmaya devam eden derneğimize sizlerde yapacağınız bağışlarla desteklerini ulaştırabilirsiniz. Beşir Derneği’nin çalışmalarından önemli bir tanesini oluşturan yetimlere yardım çalışmasına Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki yetim bağış seçeneğine tıklayarak bağış yapabilir, bu sayede annesiz, babasız ya da hem anne ve babasız kalmış yetim ve öksüz çocuklarımıza merhamet ve şefkat elinizi uzatabilirsiniz. Online bağış dışında SMS yoluyla da Beşir Derneği yetim yardım çalışmalarına ayrıca destek sağlayabilirsiniz. Beşir Derneği aracılığıyla yetimlere bağışlarınızı SMS ile ulaştırmak için YETİM yazıp 4012’ye 20 TL karşılığında gönderebilirsiniz.Bağış Yap

Kırşehir ve Tokat’ta Yetim Çocuklara Destek

Yetim Sahipliği Yardımları

EKLE