İhtiyaç Sahibi Ailenin Çocuğuna Hediye Tablet

Yurdumuz ve gönül coğrafyamızın her bir yanında ihtiyaç sahibi kimseler için koşturan derneğimiz yeni bir örnek çalışmaya daha imza attı. Derneğimiz ihtiyaç sahibi bir ailenin çocuğunun derslerine devam edebilmesi için ihtiyaç duyduğu tablet hediye etti.

 

Beşir Derneği yeni bir örnek çalışma gerçekleştirerek ihtiyaç sahibi bir ailenin çocuğuna tablet hediye etti. Pandemi şartları nedeniyle derslerine uzaktan devam etmek zorunda kalan minikler için çalışmalarını sürdüren derneğimiz Antalya’da ihtiyaç sahibi bir ailenin çocuğuna doğum gününde hediye ederek onun eğitimini daha sağlıklı bir şekilde alabilmesine olanak sağladı.

 

Doğum Günü Kutlandı

 

Beşir Derneği Antalya’da gerçekleştirdiği faaliyetinde ihtiyaç sahibi bir ailenin kızının doğum gününde kendilerini ziyaret ederek minik kızımıza doğum günü pastası aldı. Doğum günü pastası ve çikolata hediye eden ekiplerimiz ayrıca minik kızımızın ihtiyaç duyduğu tableti de kendisine armağan etti. Kızımız kendisine hediye edilen tablet ile takip etmekte zorlandığı derslerini artık çok rahat yapabileceğini ve ayrıca ilk defa doğum gününün kutlandığını belirterek ekiplerimize çok teşekkür etti.

 

Antalya’da Hediye Tablet

 

Beşir Derneği ekiplerimiz Antalya Muratpaşa’daki çalışmalarda ihtiyaç sahibi bir ailenin minik kızının dersleri için gereksinim duyduğu tablet hediye etti. Bir hayırsever bağışçımız tarafından tarafımıza ulaştırılan tablet minik kızımıza doğum gününde hediye edildi. Doğum günü için ayrıca ekiplerimiz doğum günü pastası ve çeşitli çikolata ve bisküvi de hediye ettiler. Beşir Derneği ekipleri ayrıca minik kızımızın ricası üzerine de kendisine çiğ köfte ikramında da bulundular. Minik kızımız Beşir abileri sayesinde ilk kez doğum günü kutlayarak sevindirildi.

 

Beşir Derneği Yüzler Güldürmeye Devam Edecek

 

Beşir Derneği’nin Muratpaşa Temsilciliği aracılığıyla gerçekleştirdiği bu çalışmadaki minik kızımız gibi yurdumuz ve gönül coğrafyamızda bulunan binlerce yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuğun yüzleri güldürmeye devam ediyor. Beşir Derneği’ne yapacağınız bağışlar ile sizler de onların bu mutluluklarının bir parçası olabilirsiniz. Sizler de Beşir Derneği web sitesinde bulunan çeşitli bağış türlerinden yapacağınız bağışlarla ülkemiz insanının çeşitli gereksinimin karşılaması noktasında yardım elinizi uzatabilirsiniz. Beşir Derneği online bağış bölümünden yapacağız bağışlar ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırılacaktır.Bağış Yap

İhtiyaç Sahibi Ailenin Çocuğuna Hediye Tablet

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE