Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Beşir Derneği olarak yurt içerisinde sürdürdüğümüz adak, akika, şükür ve nafile kurban bağış organizasyonlarımız sürmeye devam ediyor. Derneğimiz son olarak Sakarya’nın Akyazı ilçesi ve Düzce şehrimizde gerçekleştirdiği faaliyetlerde ihtiyaç sahiplerine bağışçılarımızın bizlere emaneti adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ulaştırdı.

 

Beşir Derneği bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını yurdun farklı bölgelerindeki ihtiyaç sahibi kimseler ile buluşturmaya devam ediyor. Derneğimizin Düzce ve Akyazı Temsilcilikleri aracılığıyla gerçekleştirdiği faaliyetlerde onlarca aileye adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarını ulaştırmayı başardı. Derneğimizin bu faaliyetleri ile yüzleri gülen aileler selam ve dualar ile bağışçılarımıza teşekkürlerini ilettiler.

 

Akyazı’da Adak, Akika, Şükür ve Nafile Kurban Bağışı

 

Beşir Derneği Sakarya’nın Akyazı ilçesinde gerçekleştirdiği faaliyetlerde ilçede bulunan ihtiyaç sahibi kimseler için adak kurban bağışı desteğinde bulundu. Derneğimizin Akyazı Temsilciliği tarafından yürütülen faaliyetlerde dernek ekiplerimizin daha önceden sosyal incelemede uygun gördüğü yerlere bağışçılarımızın adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları teslim edildi. Yapılan destek çalışmaları ile ilçede bulunan ihtiyaç sahibi kimselerin yüzleri güldü.

 

Düzce’de Adak Kurban Bağışı

 

Derneğimiz Sakarya ilimizde gerçekleştirdiği faaliyetler dışında Düzce şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine de yönelik olarak adak kurban bağış desteğinde bulundu. Beşir Derneği Düzce Temsilciliği ve gönüllüleri ile yapılan çalışmalarda bağışçılarımızın bizlere emanetleri olan adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışları şehirde bulunan 25 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı. Düzce ilimizde yürütülen bu faaliyetlerden ise toplamda 100 kişi faydalandı.

 

Beşir Derneği Adak Kurban Bağış Organizasyonları

 

Beşir Derneği olarak gönül coğrafyamızın türlü bölgelerinde uyguladığımız adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışı organizasyonları bundan sonra da devam edecek. Derneğimizin geçen sene yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü faaliyetlerde toplam 543 ton kurban eti ihtiyaç sahibi kimseler ile buluşturuldu. Beşir Derneği’nin sadece 2020 senesindeki adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışı faaliyetlerinden ise toplamda 598.667 kişi faydalandı.

 

Online Adak Kurban Bağışı

 

Sizler de adak, akika, şükür ve nafile kurban bağışlarınızı Beşir Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz. Siz de derneğimiz web sitesinde bulunan online bağış bölümünden yapacağınız bağışlarla Beşir Derneği online adak kurban bağışı hizmetinden yararlanabilirsiniz.Donate

Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Genel Bağış

EKLE
1,250.00 TRY
Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Adak Kurban

EKLE
1,250.00 TRY
Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Akika Kurban

EKLE
1,250.00 TRY
Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Nafile Kurban

EKLE
200.00 TRY
Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Kumanya ve Temel İhtiyaçlar

EKLE
1,250.00 TRY
Düzce ve Akyazı’da Adak Kurban Bağışı

Şükür Kurban

EKLE