Arakan Kamplarındaki İftar Organizasyonumuz Sürüyor

Beşir Derneği’nin ülkeleri Myanmar’da gördüğü zulüm ve baskıdan dolayı kaçarak Bangladeş’teki kamplara sığınan Arakan halkı için yaptığı çalışmalar sürmeye devam ediyor. Derneğimiz Ramazan ayının ilk gününden itibaren iftar organizasyonları ile Arakan halkının yanında durmaya devam ediyor.

 

Beşir Derneği olarak Bangladeş’in Cox Bazar kentinde bulunan Arakan kamplarına yardım faaliyetlerimiz devam ediyor. Arakan Yardım Kampanyası kapsamında sürdürdüğümüz çalışmalarda Arakan halkına Ramazan ayı boyunca iftar yemeği organizasyonu sağlamayı sürdürüyoruz. Türlü zorluklara rağmen devam eden organizasyonlarımızla Arakan halkının yüzlerini güldürmeye vesile oluyoruz.

 

Ramazan Boyunca İftar Organizasyonları

 

Beşir Derneği’nin Arakan Yardım Kampanyası kapsamında Bangladeş’te bulunan Arakanlı Müslüman halk için yaptığı çalışmalar devam ediyor. Bölgede bulunan aşevimiz ile 11 ayın sultanı Ramazan ayı boyunca Arakan halkı için iftar organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Ramazan ayının ilk gününden itibaren devam ettirdiğimiz organizasyonumuz sayesinde Arakan kamplarındaki mazlum ve mağdur kimselerin yüzlerinin gülmesine vesile oluyoruz.

 

Türlü Zorluklara Rağmen Bağışlarınızı Ulaştırıyoruz

 

Yaşanan pandemi şartları ve diğer zorlu süreçler dolayısıyla kamplara girişin oldukça kısıtlandığı bu günlerde Arakan kamplarındaki bulunan kimselerin temel ihtiyaç malzemelerine olan gereksinimi çok daha fazla arttı. Bizler de Beşir Derneği olarak kamplara giriş çıkışın oldukça zor olduğu bu dönemde buradaki faaliyetlerimizle hayırseverlerimizin bağışlarını ihtiyaç sahibi Arakan halkına ulaştırmaya devam ediyoruz.

 

Arakan Yardım Kampanyası’na Siz de Destek Olun

 

Derneğimizin Bangladeş’teki kamplarda yaşam mücadelesi veren Arakanlı Müslümanlar için yaptığı Arakan Yardım Kampanyası’na yapacağınız bağışlarla sizler de katkı sunabilirsiniz. Beşir Derneği’nin Arakan halkı için yaptığı çalışmalara derneğimizin web sitesinde bulunan online bağış bölümündeki Arakan Yardım Kampanyası seçeneğine tıklayarak ya da . Arakan yazıp 4032’ye 10 TL karşılığında göndererek sizler de destek olabilirsiniz, böylece kamplarda yaşam mücadelesi veren Arakan halkının keyifli ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

 Bağış Yap

Arakan Kamplarındaki İftar Organizasyonumuz Sürüyor

Arakan Yardım Kampanyası

EKLE