Fethiye Temsilciliğinden Odun ve Kömür Yardımı

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla uyguladığı destek çalışmaları devam ediyor. Derneğimizin Fethiye Temsilciliği, ihtiyaç sahibi ailelere kışı geçirebilmeleri için odun ve kömür desteğinde bulundu. Yakacak desteği alan aileler huzurlu ve mutlu bir şekilde bu kışlarını da geçirebilecekler.

 

Yakacak Desteklerimiz Sürecek

 

Beşir Derneği’nin yurt içinde sürdüğü yakacak destek çalışmaları kış boyunca devam edecek. İhtiyaç sahibi kimselerin yakacaksız kalmaması adına sürdürdüğümüz destek çalışmaları her kış olduğu gibi bu kış birçok ailenin evlerini ısıttı. Bağışçılarımızın katkıları ile ulaştırdığımız yakacak destekleri çalışmalarımızı Beşir Derneği’nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarından takip edebilirsiniz.

 

Online Bağış ile Siz de Destek Olabilirsiniz

 

Beşir Derneği’nin temsilcilikleri ve gönüllüleri aracılığıyla kapı kapı dolaşarak sürdürdüğü yakacak desteği çalışmaları kış boyunca sürmeye devam edecek. Beşir Derneği’nin yakacak desteği gibi yurt içi ve yurt dışındaki ihtiyaç sahibi kimselere yönelik bütün faaliyetlerine Beşir Derneği web sitesinde bulunan online bağış üzerinden yapacağınız Genel Bağışlar ile sizler de destek olabilirsiniz.Bağış Yap

Fethiye Temsilciliğinden Odun ve Kömür Yardımı

Bağış | İyiliğe Ortak Ol

EKLE